Kapat

Kadınlar için en uygun Android cep telefonları

Anasayfa
Teknoloji Kadınlar için en uygun Android cep telefonları

Düşürüyoruz, çantamızda bin tane şeyle çarpıştırıyoruz, su döküyoruz, makyajımız üzerine akıyor, asetona maruz kalan bile var. Sizin de cep telefonunuz 1 sene bile geçmeden çöp mü oluyor?

Ciddi ücretler ödeyip aldığımız cep telefonlarımızı korumakta güçlük çekiyoruz. Bir başka yazımızda aldığımız telefonu nasıl koruruz haberini yazacağız ama şimdi hangi telefon daha sağlam araştırmamızın sonuçlarını siz rahmiye.com okurlarımızla paylaşalım.

Öncelikle şunu belirtelim hiç bir markanın ne satıcısı ne tavsiyecisi değiliz bununla ilgili kimseden bir ücret de almıyoruz. Tamamen hayatınızı kolaylaştırmak adına etrafımızdan duyduğumuz, okuduğumuz, gözlemlediğimiz kriterlerle aşağıdaki listeyi hazırlamış bulunuyoruz. Doğacak sorunlardan asla bu haber ve dolayısıyla rahmiye.com sorumlu tutulamaz.

Gelelim sağlam telefon modellerine. Haberi hazırladığımız tarihte Android telefon kategorisinde ve ortalama 3000TL civarlarında olan telefonlar ile ilgili yaptığımız yoklama ve araştırmalar sonucunda aşağıdaki listeyi hazırladık.

Kadınlar için en sağlam olduğunu düşündüğümüz Android cep telefonları:

   1.  Ulefone Armor 2S
   2. Cat S41
   3. Samsung Galaxy Xcover 3
   4. Huawei Mate 10 Pro
   5. Xiaomi Mi 6 Ceramic
   6. Samsung Galaxy Note 8
   7. LG V30+ Plus
   8. Samsung Galaxy S6 Active
rahmiye.com

Bir cevap yazın

CLOSE
CLOSE
error: Kopyalanamaz.